Oblíbená předpověď
Zbraslavské náměstí - Praha
Provoz kamery zajišťuje sdružení SouthPrague.net ve spolupráce s občanským sdružením Zbraslav.info
Svatý Jan u Sedlčan - Svatý Jan u Sedlčan
Severozápadní pohled od myslivny do krajiny Středního Povltaví v osadě Svatý Jan u Sedlčan
www.hydronet.cz
Labská bouda - Krkonoše
Labská bouda se nachází v první zóně Krkonošského národního parku. Leží v nadmořské výšce 1340 m na Labské louce nedaleko Špindlerova Mlýna. Dalšími výchozími body pro cestu na Labskou boudu mohou být například Horní Mísečky, Harrachov či Rokytnice nad Jizerou.
Letiště Mošnov - Ostrava
Webová kamera umístěná na profesionální meteorologické stanici na letišti v Ostravě-Mošnově. Kamera vysílá ve vysokém rozlišení.
Mikulka - Plzeň
Online kamera ČHMÚ je součástí profesionální meteorologické stanice v městské části Plzeň - Mikulka. Kamera vysílá ve vysokém rozlišení.
Pohled webkamery je ve směru SSZ. Na snímku je vidět pohoří Brdy a jeho část Hřebeny a pod ním obec Kytín.
Pohled na krušnohorský hřeben ze staré hornické osady. Směr spáleniště a okolí dolu Mauritius.
Panoráma - Karlovy Vary
Pohyblivá webkamera, která zabírá téměř celé město a nejzajímavější místa přibližuje.


Každý den pošleme předpověď
Emaily zasíláme bez reklamy






|
|
|
|
|
Aktuální počasí |
Předpověď počasí |
Meteorologie |
Doplňkové funkce |
Aplikace Slunečno |
|---|---|---|---|---|
| Meteostanice ČHMÚ | Audio výstrahy ČHMÚ | Zpravodajství | Předpověď na email | Instalovat Slunečno do PC |
| Uživatelská síť stanic | Hodinová předpověď na 3 dny | Meteorologické mapy | Lunární kalendář | Aplikace Počasí na plochu |
| Informace z letiště METAR | Počasí na 14 dní + pranostiky | Meteorologické radary | Fotogalerie přírody | Aplikace Widget pro web |
| Webkamery pro ČR | Výhled na 30 dní + pranostiky | Meteorologické satelity | Tapety na pozadí do PC | Aplikace pro mobilní zařízení |