Reklama na serveru Slunečno.cz

Display & Banner | Branding | PPC reklama | GEO Targeting

Reklamu na webu Slunecno.cz lze zakoupit přímo u provozovatele nebo prostřednictvím mediálního zastoupení zprostředkovaného třetí stranou na veřejně přístupném tržišti reklamy.

Display & Banner


Bannerovou reklamu (Display) lze objednat prostřednictvím reklamní sítě Google Adwords nebo zakoupit bannerovou reklamu na tržišti AdExpert - plochy Slunecno.cz

Slunecno.cz 160x600 Skyscraper dole vlevo celý web desktop / tablet
Slunecno.cz 970x100 BigBoard dole desktop / tablet
Slunecno.cz 160x600 Skyscraper nahoře celý web desktop / tablet
Slunecno.cz 300x250 Square nahoře-dole(HP) celý web desktop / tablet


Branding


Velmi dobře viditelná brandingová kampaň zaplní místo okolo obsahu - nahoře, po stranách a dole.
Branding webu Slunecno.cz ukázka a cena - branding na webu realizuje Impression Media


PPC reklama


Reklamu placenou podle kliknutí koupíte na Google Adwords.


Textová inzerce, regionální cílení a zpětný odkaz


Textová inzerce na webu prostřednictvím vlastního inzertního systému zobrazuje Vaši reklamu na dobře viditelném místě uprostřed stránky a umožňuje cílit zobrazení reklamy na stránky s předpovědí počasí podle kraje, okresu, města nebo vesnice (GEO Targeting).

Tato forma inzerce zahrnuje titulek reklamního odkazu, URL cílové stránky inzerenta, popis produktu nebo služby a logo nebo malý ilustrační obrázek. Cena inzerce je stanovena podle počtu zobrazených reklam podle místa vybraného cílení. Jednotková cena za umístění inzerce po dobu 30 dní.

Reklama cílená podle kraje, okresu, města nebo obce
Zpětný odkaz cílený podle kraje, okresu, města, obce


Statistika návštěvnosti


Základní přehled počtu uživatelů a zobrazených stránek Statistika návštěvnosti Slunecno.cz podle Google Analytics v PDF za poslední rok. Tato statistika návštěvnosti nezahrunuje cca 500.000 uživatelů, kteří používají pouze Meteoradar, ale nezobrazí na webu žádnou reklamu.


Provozovatel webu


Evaluate Dynamics s.r.o.
Nádražní 344/23, 150 00 Praha 5 Smíchov, IČ 292 86 042, VAT CZ29286042
kterou zastupuje jednatel Jiří Kapínus, tel. +420 734 611 578, email: jiri.kapinus@gmail.com

Logo Slunečno.cz, značka Slunečno.cz nebo Počasí Slunecno.cz a jejich slovní kombinace jsou registrované obchodní značky a ochranné známky společnosti Evaluate Dynamics s.r.o.
Design webových stránek, jeho hlavní a doplňkové funkce, rozložení prvků na stránce a způsob jejich členění a zobrazování je chráněný průmyslový patent podle průmyslového vzoru zapsaného na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Počasí Slunecno.cz
Jiri Kapinus Avatar
Jiri Kapinus Počasí Slunecno.cz

Mimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.czMimoň Počasí Slunecno.cz