Ikona Slunce >> Předpověď počasí Slunecno.cz >> Články o počasí >> Nebankovní hypotéka se může hodit i Vám

Nebankovní hypotéka se může hodit i Vám

PR článek
Chcete si vylepšit bydlení nákladnou stavební úpravou, řešíte nečekanou událost, kdy Vám uprostřed zimy vypověděl službu kotel, udeřila na Vás exekuce kvůli zapomenutému nedoplatku nebo potřebujete konsolidovat své dluhy a dostat se z jejich nekonečného kolotoče? Můžete zajít do bankovního domu, kde se vše velmi dlouho vleče a musíte splnit nekompromisní a tvrdé podmínky, nebo vyzkoušet jedinečnou nebankovní hypotéku bez registru.

Hypotéky bez registru v sobě spojují výhody obou jak bankovních tak nebankovních produktů. To znamená vlastnosti hypoték - dlouhou dobu splatnosti, která může být až 30 let, nízkou úrokovou sazbu snadno konkurující oblíbeným bankovním neúčelovým (americkým) hypotékám, nízké splátky jako v bance a můžete získat až 70% odhadní ceny nemovitosti. Z výhod nebankovních jsou to především velmi rychlé vyřízení do 24 hodin (od zaslání fotografií nemovitosti), což oceníte nejen, při řešení havarijního stavu domácnosti, dále tolerance záznamu v registrech, se kterým v bance nemáte šanci, stejně jako není potřeba prokazovat výši příjmů. K tomu všemu neplatíte žádné poplatky předem, hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit a odpadá složité papírování spojené s prověřováním Vaší bonity.

Jediná podmínka pro tuto nebankovní hypotéku je ručení nemovitostí, ať již Vaší nebo třetí strany pokud žádnou nevlastníte, vyplnění jednoduchého formuláře a zaslání alespoň čtyřech fotek. Tak neváhejte a kontaktujte náš tým profesionálů ještě dnes. Rádi Vám pomůžeme v každé situaci, připravíme nejvhodnější řešení a nastavíme hypotéku dle Vašich potřeb a možností. Můžete si být jisti, že se k Vám neobrátíme zády a nezavřeme dveře jako v bance, protože si klientů vážíme.Widget Slunecno.cz na plochu Windows

Předpověď počasí na plochu Windows