Zpětná vazba a vyhodnocení přesnosti předpovědi
Zpětná vazba předpověďi počasí pro místo Tuchlovice

Předpověď Tuchlovice

Jak spolehlivá je předpověď podle hodnocení uživatelů?
Počasí Slunečno.cz Počasí | Počasí pro místo Tuchlovice
Mobilní web Mobilní web počasí Tuchlovice
Přidat do oblíbených Přidat do oblíbených | Nastavit jako domovskou stránku Domovská stránka

Míra spolehlivosti předpovědí počasí v místě lokality Tuchlovice

Děkujeme za Váš zájem o předpověď počasí Slunečno.cz a za odeslání vašeho hodnocení spolehlivosti dnešní předpovědi se skutečným stavem počasí, které v místě Tuchlovice dnes pozorujete.

Tato Vaše zpětná vazba je nezbytná pro vyhodnocení spolehlivosti našich předpovědí a vede ke zvýšení přesnosti publikovaných předpovědí počasí na webu Slunecno.cz.


Mějte prosím na paměti, že se jedná o hodnocení poskytnutá uživateli v období let 2014-2018, kdy web Slunečno.cz používal vlastní výpočty předpovědí počasí vycházející z výzkumného modelu NOAA WRF.

V letech 2019-2021 web Slunečno.cz používal outsourcing výpočtů prostřednictvím computingu Meteoblue, vycházející opět z globálních dat poskytovaných NOAA. V tomto období nebylo možné z legislativních důvodů odesílat uživatelskou zpětnou vazbu, zda předpověď souhlasí či nikoliv.

Od roku 2021 do součastnosti web Slunečno používá stále jako výchozí zdroj dat NOAA, nyní se již jedná o plně numerický model stratosféry planety vycházející z NOAA GFS, CFS a ECMWF ERA. Uživatelské hodnocení přesnosti tohoto nového vstupního zdroje dat pro výpočet předpovědi však nyní ještě není zobrazeno ve vyhodnocení přesnosti předpovědi na této stránce. Nová uživatelská hodnocení přesnosti předpovědi jsou zpracována samostatně (do konce června 2023 prostřednictvím Evaluate Dynamics na Universal Analytics), uložení a zpracování těchto údajů v EU podléhá nastavení volby souhlasu GDPR a tato data nejsou v součastnosti veřejně přístupná.