Zpětná vazba a vyhodnocení přesnosti předpovědi
Zpětná vazba předpověďi počasí pro místo Rohy

Předpověď Rohy

Jak spolehlivá je předpověď podle hodnocení uživatelů?

Míra spolehlivosti předpovědí počasí v místě lokality Rohy

Děkujeme za Váš zájem o předpověď počasí Slunečno.cz a za odeslání vašeho hodnocení spolehlivosti dnešní předpovědi se skutečným stavem počasí, které v místě Rohy dnes pozorujete.

Tato Vaše zpětná vazba je nezbytná pro vyhodnocení spolehlivosti našich předpovědí a vede ke zvýšení přesnosti publikovaných předpovědí počasí na webu Slunecno.cz.


Mějte prosím na paměti, že se jedná o hodnocení poskytnutá uživateli v období let 2014-2018, kdy web Slunečno.cz používal vlastní výpočty předpovědí počasí vycházející z výzkumného modelu NOAA WRF.

V letech 2019-2021 web Slunečno.cz používal outsourcing výpočtů prostřednictvím computingu Meteoblue, vycházející opět z globálních dat poskytovaných NOAA. V tomto období nebylo možné z legislativních důvodů odesílat uživatelskou zpětnou vazbu, zda předpověď souhlasí či nikoliv.

Od roku 2021 do součastnosti web Slunečno používá stále jako výchozí zdroj dat NOAA, nyní se již jedná o plně numerický model stratosféry planety vycházející z NOAA GFS, CFS a ECMWF ERA. Uživatelské hodnocení přesnosti tohoto nového vstupního zdroje dat pro výpočet předpovědi však nyní ještě není zobrazeno ve vyhodnocení přesnosti předpovědi na této stránce. Nová uživatelská hodnocení přesnosti předpovědi jsou zpracována samostatně (do konce června 2023 prostřednictvím Evaluate Dynamics na Universal Analytics), uložení a zpracování těchto údajů v EU podléhá nastavení volby souhlasu GDPR a tato data nejsou v součastnosti veřejně přístupná.

Krásné fotografie přírody - (nejen) tapety na pozadí do počítače

Článek
Fotogalerie jarních květin
13. dubna 2023 12:19
Článek
Fotografie slunečné zimní krajiny
7. prosince 2022 17:13
Článek
Obrázky na téma slunečno
25. srpna 2022 05:03
Článek
Obrázky květin
5. června 2022 12:12

Přidejte si Počasí Slunečno na svůj Facebook
Facebook Počasí Slunečno.cz
Aplikace pro Windows 10/11 nebo chytré mobilní telefony
Stáhněte si aplikaci Slunečno.cz na Microsoft Store Stáhněte si aplikaci Slunečno.cz na Google Play